Projekt CoolGearSK

Opýtajte sa na projekt CoolGearSK
BSP
Nováčik

Projekt CoolGearSK

Poslaťod BSP » Sob Dec 05, 2015 2:39 pm

Ahoj ako vlastne vznikol projekt coolgearsk ?
Obrázok používateľa
CoolGearSK
Nováčik

Re: Projekt CoolGearSK

Poslaťod CoolGearSK » Pon Dec 07, 2015 3:27 pm

BSP
Nováčik

Poslaťod BSP » Pon Dec 07, 2015 6:26 pm

Dˇakujem za link ;) Ako toto video som videl pred pol rokom asi dava krát ale opakovanie je matka múdrosti :D inak coolgear kedˇ budeš mať čas tak by si neurobil outdoorové videjko ako si hovoril v tom čo si dal link ? Prosím :oops: :oops: si myslím že by to trošku oživilo celkovo Coolgear nejaký ten testík z lesa určite by sme ťa radi videli pri nejakom spracovaní dreva so survival knifom ;) je tu ešte niekto kto by to rád videl ? :D
Lovemaker
Nováčik

Poslaťod Lovemaker » Pon Dec 07, 2015 8:36 pm

samozrejme ze by sa mi lubil nejaky outdoor coolgear test :) ale skor na SP uz nieco outdoorove,uz dlho tam nebolo video,napr dalsi diel vrstvy,to je tema ktora ma teraz zaujima a chyba mi to
BSP
Nováčik

Poslaťod BSP » Pon Dec 07, 2015 9:45 pm

Coolgear si už ako droga :D dosť srandy to dalšie videjko vrstvy by bola šupa keby vínde asi najlepšia téma pre mňa aspoň ;)
Obrázok používateľa
CoolGearSK
Nováčik

Poslaťod CoolGearSK » Pon Jan 04, 2016 10:28 am

Ale jasne, ja som mal aj na leto velke natacacie plany, zial cele leto som prelezal v nemocnici a teraz mi jedny zdravotne problemy vystriedali dalsie, takze dufam ze ked bude teplejsie tak sa konecne k natacaniu vonku dostanem...
Co sa kanalu Slovenský Prepper tyka, tam YouTube zakazal spenazenie videi, uprimne aj to ma kusok demotivuje momentalne, ale urcite dalsie videa budu...Vyroba videa na SP je vzdy casovo, technicky aj financne narocnejsia nez CLGR...

Späť na

Kto je on-line

Používatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný používateľ nie je prítomný and 0 hostia