Skryte nosenie strelnej zbrane co komu sedi a vyhovuje nazory postrehy rady...

Obrázok používateľa
Waffe
Nováčik

Skryte nosenie strelnej zbrane co komu sedi a vyhovuje nazory postrehy rady...

Poslaťod Waffe » Pia Nov 13, 2015 9:35 pm

:D Skryte nosenie strelnej zbrane co komu sedi a vyhovuje nazory postrehy rady...mne osobne sedi cz83 a K100 ale ja som tak 100 kj takze nemam probelm skryt zbran pri noseni vo vnutroopaskovom puzdre...co vy?
:idea:
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Re: Skryte nosenie strelnej zbrane co komu sedi a vyhovuje nazory postrehy rady...

Poslaťod Maco » Sob Nov 14, 2015 8:35 am

Toto je velka tema!!!!

ja v poslednej dobe nosim Pentagon MAX-S Gun
Da sa tam schovat cokolvek!!!

Obrázok
Pravdepodobnosť, že sa zaživa dostanete do neba je nulová. Pravdepodobnosť, že zaživa budete mať zo života peklo je 99%
Obrázok používateľa
Rubber
Nováčik

Re: Skryte nosenie strelnej zbrane co komu sedi a vyhovuje nazory postrehy rady...

Poslaťod Rubber » Sob Nov 14, 2015 9:05 am

Ja mam tuto dastu nieje to velke a mam tam vsetko potrebne ....som zvedavy ake tasky vlaci :D

Obrázok

Obrázok
Kajsmentke :oops:
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Poslaťod Maco » Sob Nov 14, 2015 5:51 pm

Ta moja pentagonka ma 4kg ked je tam vsetko!!! :)
Pravdepodobnosť, že sa zaživa dostanete do neba je nulová. Pravdepodobnosť, že zaživa budete mať zo života peklo je 99%
Obrázok používateľa
Ethien
Nováčik

Poslaťod Ethien » Sob Nov 14, 2015 6:18 pm

aj ja v poslednej dobe pouzivam len Pentagon MAX-S Gun dost mi to vyhovuje
Nikdy nevies kedy to pride..... ;)
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Poslaťod Maco » Sob Nov 14, 2015 11:51 pm

Ja som dlho bojoval ako nosit zbran. Opaskove puzro, vnutorne puzdro, podpazne a nakoniec som skoncil pri Pentagon MAX-S Gun.

Najlepsie mi sedelo vnutorne pudro od spolocnosti Falco.
Obrázok

Problem bol len v tom ze ked som puzro nahodil viac dozadu stale som mal v hlave taku kontrolku. Moze sa k zbrani niekto dostat a nemal som z toho dobry pocit.
Ked som to nahodil zase v predu na mexicana. Problem nastal hned ako som sedel v aute, alebo ked som musel ist do drepu. Pripadne sa pre nieco zohnut. Tlacilo ma to a bolo to nepohodlne. Proste ANO je to puzdro super ale nie ked to ma clovek cely den vlacit a pohybovat sa.
Obrázok používateľa
Waffe
Nováčik

Poslaťod Waffe » Ned Nov 15, 2015 8:19 pm

J nosim kozene od falcka a som spoko a co sa tyka tasiek kazdy kto nosi zbran vie na co sluzi taka taska takze neviem ci je vhodne nosit taku tasku skor sa prezradis.. ;)
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Poslaťod Maco » Ned Nov 15, 2015 9:41 pm

Waffe píše:J nosim kozene od falcka a som spoko a co sa tyka tasiek kazdy kto nosi zbran vie na co sluzi taka taska takze neviem ci je vhodne nosit taku tasku skor sa prezradis.. ;)

To je pravda. Taska je v urcitom okruhu ludi dost demaskujuca.
Momentalne som objednal puzdro s kydexu. Vsetci to pochvaluju - tak preco nie.

To puzdro od Falca mas klasicke opaskove alebo vnutorne???
Obrázok používateľa
Waffe
Nováčik

Poslaťod Waffe » Ned Nov 15, 2015 10:13 pm

Jj ten je fajn , a určite vnutorne s K100 by som bol dost napadny , skusal som aj tkz apedix carry ale pre nas čo maju hrudnik polozeny nižšie dost vadi :)
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Poslaťod Maco » Ned Nov 15, 2015 10:22 pm

To vnutorne Falco nosim iba na apendix. Zvrchu zastabilizujem bruchom a zbran sa nepohne ani ked chcem!!!!
Nerobi to dobrotu pri sadani do auta a ked si musim casto klaknut uplna tragedia ale zvykol som si.
Mozno keby to nebol glock 17 asi by to tiez pomohlo!!! :D :D :D

Späť na

Kto je on-line

Používatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný používateľ nie je prítomný and 1 hosť