Pteryx L2 - slovensky zazrak ....

lubos
Nováčik

Pteryx L2 - slovensky zazrak ....

Poslaťod lubos » Str Dec 07, 2016 9:03 am

Co nan hovorite ? Mne sa na tom paci ten Emerson wave tvaria sa akoby obiavili ameriku ....
Obrázok používateľa
Maco
Občasný prispievateľ

Re: Pteryx L2 - slovensky zazrak ....

Poslaťod Maco » Pia Dec 16, 2016 8:41 am

Ja som ten nôz obzeral a mam z neho divny pocit. Je tam pouzita ocel N695. Rovnaku pouziva aj spolocnost Cudeman.
Pteryx L2 je kaleny na tvrdost 58 - 59 HRC. Cudeman POCKET KNIFE MT4 je kaleny na 60Hrc.
Pteryx L2 ma rozmery Celková dĺžka - 225mm Dĺžka čepele - 100mm
Cudeman POCKET KNIFE dlzka 215mm, cepel 100mm

Pteryx L2 ma cenu okolo 295 €
Cudeman POCKET KNIFE 45€

Zabitema ale neviem co na tom nozi Pteryx L2 stoji skoro 300€

Noze ktore pouzivaju tuto ocel sa vacsinou pohybuju cenovo okolo 100€.

Pre mna je to predrazena Pi................ Ved viete co!!!! :D :D :D :D :D :D
Pravdepodobnosť, že sa zaživa dostanete do neba je nulová. Pravdepodobnosť, že zaživa budete mať zo života peklo je 99%
Obrázok používateľa
Delewar
Nováčik

Poslaťod Delewar » Pia Dec 16, 2016 3:09 pm

Je, ale pretože máme podporovať slovenské výrobky, tak treba kupovať. :D :D
Ani omylom, odhliadnúc od toho, že mňa zatváracie nože a už vôbec nie tieto moderné, nejak nelákajú a nemám k nim vzťah.
Ale ono je to ako s tou Morou- niekto spraví reklamu, prídu akože s niečím prevratným a fuk, cena 3-4x vyššie, ako pri iných modeloch. Pritom napr. ten Eldris je len výkrik do tmy- ani neck, ani normálny nôž, len dizajnová záležitosť. Pekná a milá, to ej však ale všetko.
Garberg ani nebudem hodnotiť, za cenu 80-90 € mám desiatky nožov od nožiarov a z úplne iných materiálov a kvality, ako je toto. Nuž ale, niekto im tam v, More zjavne marketingovo radí. Treba povedať, že zle, ale možno sa spamätajú.
Výkonov, aj cenovo je najlepší Kansbol, ten si plánujem zadovážiť budúci rok. Je to taká modifikovaná MORA 2000.
To bolo odbočenie, viem, ale len ako ukážka toho, ako funguje reklama, marketing a tiež niekoho nesúdnosť. :evil:
Lenže, aj Pteryx, aj nové Mor-y si nájdu kupcov a nebude ich až tak málo.
Nie som povinný byť takým, akým by som mal podľa ostatných byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.
R.P. Feyman
lubos
Nováčik

Poslaťod lubos » Pon Dec 26, 2016 4:44 pm

Ties neviem ako prisli po tu cenu .... Akurat ze je to maloseriova vyroba a ta je onieco nakladnejsia ako ked robia velke firmy velke serie ...

Späť na

Kto je on-line

Používatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný používateľ nie je prítomný and 1 hosť